A T R I P

Mallorca

images
GOLF MALLORCA

Nové zážitký Vás očakávajú

Mallorca

    Piesočnaté, ale aj kamenisté pláže. Azúrové more. Samozrejme dobré jedlo a pitie. No a dokonalé golfové ihriská k tomu. Mallorca je často považovaná skôr za svetadiel než za ostrov. Žiadny iný ostrov totiž nemá tak širokú škálu prírodných krás. Je tiež právom nazývaná kráľovnou Baleárskych ostrovov a je vhodná pre všetkých milovníkov golfu. Ortuť teplomera ani v zimných mesiacoch neklesá pod 15 stupňov a navyše, golfové ihriská na Mallorce spĺňajú medzinárodné štandardy.

Mallorca

    Ostrov Mallorca inšpiroval generácie umelcov, najmä spisovateľov a hudobníkov, ktorí tu hľadali svoju múzu. Poľský klavírny skladateľ Frederik Chopin strávil na ostrove zimu v rokoch 1838 až 1839 v meste Valldemossa, dokončil tu svoje prelúdiá. Spoločnosť mu robila spisovateľka George Sandová, tú inšpirovala Mallorca natoľko, že o nej napísala dielo s názvom Zima na Mallorce. Začiatkom 20. storočia navštívila ostrov aj Agatha Christie, zdržiavala sa najmä v Palme, hlavnom meste ostrova, a v Port de Pollenca na severe.

Mallorca

    Jedným z najobľúbenejších miest, najmä pre svoju starobylosť, je mesto Alcudia na severnom pobreží ostrova. Za stredovekými múrmi sa nachádzajú desiatky úzkych chodníkov plné kaviarní a reštaurácií s výhľadmi na domy z 13. storočia. V tomto meste funguje od utorka do nedele jeden z najznámejších španielskych mestských trhov, kde nájdete všetko – od jabĺčok až po topánky. Svetový tenista Rafael Nadal pochádza z mallorského mesta Manacor. Pred pár rokmi tam otvoril školu tenisu, kde si môžete prísť zahrať aj vy.
CESTOVANIE S GOLFOM

Naša ponuka

1 dohodou

ubytovanie vo 4* hoteli (na výber v Puerto de Alcudia)

2 dohodou

ubytovanie vo 4* hoteli (na výber v Port Andratx/Palma), raňajky

3 dohodou

4* hotel pri mori s raňajkami alebo polpenziou,

4 dohodou

Andratx golf (buggy), Tgolf Calvia, Santa Ponca (buggy), Bendinat golf (buggy)

OBJAVTE GOLFOVÉ BLAHO

Vaša vysnívaná golfová destinácia, len pre Vás.

image