A T R I P

Portugalsko a Madeira

 • Home
 • Portugalsko a Madeira
images
GOLF PORTUGALSKO

Nové zážitký Vás očakávajú

Portugalsko

  Portugalsko je jednou z naj destinácií pre všetkých milovníkov golfu. Vedeli ste, že prvé ihrisko vzniklo v roku 1890? Zaslúžili sa o to podnikatelia, ktorí obchodovali s portským vínom. V Portugalsku je priaznivá a mierna klíma, ktorá umožňuje zahrať si golf po celý rok. A to golfisti z celého sveta radi využívajú.

Óbidos

  Mestečko Óbidos zláka na prechádzky labyrintom úzkych uličiek pretkaných farbami. O tomto meste sa šepká ako o najkrajšom mieste Portugalska. V krajine s takou koncentráciou krásy je to veľké uznanie. Dominantou mesta je obrovský hrad z 12. storočia, ktorý nesie rukopis kráľa Alfonsa I. V 13. storočí dostala Óbidos Izabela Portugalská ako svoj svadobný dar. Kamenné uličky stúpajúce a klesajúce na pahorku majú svoj osobitý šarm a nič podobné by ste v krajine nenašli. Farebné okenice, drevené dvere, zárubne, kovania, lampy, vývesné štíty.

Sintra, Batalha & Fátime

  Sintra bude tvrdiť, že práve tu stoja najkrajšie paláce Portugalska. Batalha vás posadí na zem pri pohľade na unikátny kláštor vyplnený najfantastickejšími detailmi a vo Fátime viete v spoločnosti posvätných miest hľadať povestné ticho. Pripočítajte si k tomu lákadla Lisabonu a viete, že ste si vybrali tú najlepšiu krajinu na cestovanie.

výbežok Cabo da Roca

  Vydajte sa na výbežok Cabo da Roca, kde podľa básnika Camoesa „končí zem a začína more“. Na najzápadnejšom bode pevninskej Európy vás privíta maják, zrejme aj drsný vietor nasiaknutý temperamentom Atlantického oceánu i najkrajšie útesy Portugalska.

Cascais a Estoril

  Neďaleko objavíte pobrežnú dvojicu obľúbených miest Cascais a Estoril. Spája ich bohémska minulosť, čomu napomohol portugalský kráľ Luis I. Koncom 19. storočia sa rozhodol premeniť Cascais na svoje letné sídlo. Odrazu tu vznikli paláce, hotely, fasády budov sa obliekli do vznešenejšieho šatu a neskôr ozdobili promenádu palmy, reštaurácie a prístav s loďami. Estoril si svojho času obľúbil aj Ian Fleming, otec Jamesa Bonda a o mieste vedel básniť aj španielsky kráľ Juan Carlos, posledný taliansky kráľ Umberto II. či rumunský kráľ Karol II. Rumunský. Najväčšia smotánka sa tu bavila na plesoch a báloch. Budete cítiť, že duch týchto čias tu ostal dodnes. Stačí sa prejsť promenádou s pevnosťou Forte da Cruz a ak budete chcieť skúsiť šťastie, vyberte sa do miestneho kasína.

Madeira

  Madeira je úžasný ostrov, celosvetovo známy svojim vínom, ideálnym podnebím, znamenitými scenériami a krásnymi kvetmi. Nechajte sa inšpirovať k ceste na tento nádherný ostrov. Ukrýva v sebe svet dokonalej prírody premiešanej s mestečkami či tradičnými dedinkami. Bránou na ostrov Madeira je pobrežný Funchal, najväčšie mesto široko ďaleko. Leží v zátoke posiate domami medzi ktorými sa krčia kostolné veže.
CESTOVANIE GOLFOM

Naša ponuka

1 dohodou

6 nocí v 5* hoteli Spa&Wellnes s raňajkami/polpenziou

2 dohodou

ubytovanie vo 4* hoteli s raňajkami, pri pobreží, v srdci dedinky Sesimbra

3 dohodou

6 nocí vo 4* hoteli v centre Porta s raňajkami

4 dohodou

4* alebo 5* hotel s raňajkami/polpenziou

5 dohodou

Luxusný 5* Marriot Praia del Rey golf and Beach Resort

6 dohodou

2 noci vo 4* hoteli s raňajkami na Porto Santo + 5 nocí s raňajkami na Madeire

7 dohodou

4* alebo 5* hotel s raňajkami/polpenziou

8 dohodou

ubytovanie vo 4* hoteli s raňajkami

OBJAVTE GOLFOVÉ BLAHO

Vaša vysnívaná golfová destinácia, len pre Vás.

image